Last Gaara Web Forum

Last Gaara Web fóruma

HomeGalleryGy.I.K.KeresésRegisztrációTaglistaCsoportokBelépés

Share | 

Manga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
kisaaame1
ANBU

Hozzászólások száma : 155
Város : Szeged
Registration date : 2008. Apr. 28.

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Jún. 19, 2009 2:22 pm

A múlt hetire válaszolva: nem, totál nem törvényes. Hizashi kinyírta Kumo egyik fontos katonai vezetőjét és máris a fejét követelték...hiába volt jogos a tette!

Danzou úgy tűnik tényleg nem akar a faluból senkit se Sasukére küldeni, ellenben teljesen egyértelmű, hogy ki megy utánna: a Samui csapat, akik most kaptak is egy kis fényezést! Cool

Ígéretes kis csapatnak látszanak, jól harcolnak! Egyre valószínűbb, hogy Naruto csatlakozik valahogy hozzájuk...
Amúgy meg nem tudok eléggé hálás lenni Kishinek, hogy Narutoék nem rontottak rögtön ajtóstul Danzouhoz....azt majd ráérnek később is! Laughing

Jounin-szavazás, mi a szösz! Laughing Lehet, hogy Kakashi nem véletlenül olyan nyugis...

Edit: Sasuke úgy tűnik eddig is missing-nin volt, csak tilos volt rá vadászni! Ezt oldotta fel Danzou. lol!

Edit2: Jujj, most esett csak le, hogy Danzou milyen hülye küldetést bízott Saira:

Danzou:" Sai, ha Naruto valami szokatlan dolgot tesz azonnal jelentsd nekem!"
Sai:" Értettem!"
Másnap:
Danzou: Sai! Naruto lelépett a három Kumossal megkeresni Sasukét és te nem jelentettél semmit! Ezt mire véljem?
Sai:Ööö..de hát ebben nincsen semmi szokatlan... Laughing
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
ytg
ANBU

Hozzászólások száma : 252
Város : Győr
Registration date : 2008. Apr. 27.

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Jún. 19, 2009 7:03 pm

hizashi kicsit más tészta volt. egyrészt mert nem volt rá egyetlen tanúja sem, azaz úgy is megölhette, hogy éjjel elkapta egy sikátorban és nyissz. másrészt az a békéről tárgyaló követ volt. ha nem rendezik a helyzetet nincs béke, és ezt kumo is tudta, és aljasul visszaéltek a helyzettel. harmadrészt mi is lett volna kumo másik lehetősége? az, hogy beismerik, hogy nem tárgyalni mentek, hanem hyuugát lopni? Smile

yapp.

talán megússzuk, hogy együtt menjenek sasuke ellen. naruto most eléggé megorrolhatott rájuk, és mivel elég nehezen változtatja a véleményét talán külön utakon indul el. (legalábbis remélem.)

pedig akkor danzou már halott is lehetne akár, és mennyivel könnyebb lenne a mi életünk is, meg az övék is.

jounin szavazás? pff... feudális rendszerben játszódik a történet, nem demokráciában. kit érdekel, hogy mit akarnak a nyomi kis senkiháziak? a főnök azt mondta, annak kell lennie. tsunadéről is csak a két nagyokos vén hülye eldöntötte, hogy hát ha jira nem vállalja, akkor jó lesz ő is.
kakashinak meg muszáj nyugisnak lenni, mert ő mindig az. meg legalább valaki viselkedjen ésszerűen is, ha már mindenki meghibbant. (EDIT: bár... ha kakashi el tudná érni, hogy danzout leszavazzák, és narutot meg be tudná passzolni hokagének... ha már olyan népszerű, és mindenki úgyis rá szavazna.)

gondoltam rá. kár, hogy sai is és danzou is rootos, ezért sai feltehetően tudja mire gondolt danzou mikor azt mondta, hogy "szokatlanul".

mindezek ellenére én narutotól most szokatlan viselkedést várok. remélem rátör danzoura, és higgadtan megmondja neki, hogy ő szét akarja rúgni sasuke hátsóját. úgyhogy danzounak jobb választása nem igen lévén majd kiküldi narutot, aki majd pont időben érkezhet, hogy megmentse a kumosokat és helyreállítsa konoha becsületét.

röpke elmélet: madara mondott olyasmit, hogy sasuke nem tudta meg az igazságot... nah... szerintem az igazság abban rejlik, hogy itachi nem azért nem ölte meg sasukét, mert tényleg jobban szerette, mint a falut, hanem mert sasukében van valami, ami a többi uchihában nem volt. (ki tud növeszteni egy hamradik sharingant a homlokán, tudomisén) és ezért kell annyira madarának, aki nyilvánvalóan nem hülye, tehát ha sasuke csak annyit érne mint amennyit ért az itachi elleni harckor, akkor nem vette volna a fáradságot, hogy ilyen körmönfont módon hálózza be, itachi meg pláne nem vette volna a fáradságot, hogy beamateratsuzza sasuke szemét kimondottan madara ellen, akiről előre tudta, hogy majd rámászik sasukére. (na, nem is lett annyira röpke, de legalább nem volt benn semmi konkrétum Very Happy)
Felhasználó profiljának megtekintése http://home.ytg.operaunite.com/webserver/
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Jún. 20, 2009 3:28 pm

Jó ok, de azért csak egyértelmű volt, hogy mit tett Kumo...még úgy is, hogy nem vallották be. Fura egy helyzet volt, az biztos!

Naruto megorrol valakire tartósan? Akiket eddig a legjobban utált, azokból lettek a legjobb barátai: Sasuke, Gaara, Sai, etc...

Valamiért pedig fontos lesz a jounin-szavazás!Különben Kakashi nem is említette volna. Igen, felterjeszthetné Narutót kétség kívül, de most fontosabb, hogy Danzou legyen a Hokage (Sasuke miatt is!).

Hogy Danzou elküldi-e Narutót affelől kétségeim vannak...de lehet, hogy végül belemegy.

Elméletedre: Valamikor én is hittem benne, hogy Sasukéban van valami különleges(lenne is alapja, mivel jelen körülmények között vagy nagyon rövid életű lesz az ms miatt, vagy hallhatatlan lesz az ems-től, szóval nincsen köztes állapot hacsak ő nem különleges valamitől..)
Azonban mostanság letettem erről, így ő maximum abban különleges, hogy Itachi testvére Laughing ...és lehet, hogy erősebb lesz Itachinál is.
Szerintem madarának csupán azért kellett Sasuke, mert ő a helyzetéből adódóan képes valamire, amire Madara nem...szerintem általa akarja kirobbantani a 4. nagy shinobi-háborút!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Jún. 20, 2009 8:27 pm

mindenesetre azért politikusnak ne menj! Smile

sasukével csak cívódtak, aztán a zabuza harcban már nem győzték egymás életét menteni... gaarától először csak félt, aztán meg csak azért gyepálta el, mert védte konohát/sakurát. sait pedig csak mondta, hogy utálja, tudat alatt igenis szerette, mert sasukére emlékeztette. és ezt kishi elég sokszor tudomásunkra is hozta.
na jó... lehet, hogy igazad van, de akkor is... legkorábban akkora tenném a kibékülésüket, mikor megmenti őket sasukétől.

ez igaz.
sasuke hivatalosan a felső vezetésre pályázik. ennek ellenére a plot szempontjából előbb utóbb mindenképpen narutoval kell harcolnia. tehát egyszerűbb lenne, ha naruto lenne a hokage, és akkor őt kellene eleve letámadnia. úgy már csak az lenne a gond, hogy danzou "lóg a levegőben" és nem igazán tisztázott a helyzete... mert ugye csak annyit tudunk róla, hogy mindig is hokage akart lenni, és eléggé a nyers erő módszerét követi... ha kiderülne, hogy hokageként nincs rá szükség... akkor nem derülne ki, hogy a plot szempontjából miért van. jó lenne tudni itachi terveit... elvégre ő már halott, neki úgyis mindegy Very Happy

elküldeni biztosan nem akarja. félti a kyuubit az akatsuki kezére játszani. viszont más választása nem igen lenne, ha nem tudná semmilyen legális úton megállítani. pont a választások előtt Smile
(juteszembe, csak le ne nyúlja az obama kampányszöveget, hogy "vote for change" Smile)

az a baj, hogy ha madara háborút akarna, akkor nem ez lenne a legjobb megoldás a számára. a legegyszerűbb módszer az lenne, hogy összeszedik még a hachibit és a kyuubit, megcsinálják a pain által emlegetett mindent elpusztító fegyvert, aztán szépen sorban (vagy akár egyszerre, tetszés szerint) ledobálják a ninja falvakra, és voila... minimális veszteségekkel megnyerték a 4. shinobi háborút, úgy, hogy gyakorlatilag nem marad shinobi aki bármit tehetne ellenük az elkövetkezendő 1000 évben. (kivéve a rokudou sennin ismét reinkarnálódik valami pszichopatába Smile)
ezzel szemben sasuke eléggé bő pórázon van, föl-alá mászkálhat, bárkit megharaphat, és bijuugyűjtéssel egyedül kisame foglalkozik. tuti, hogy sasukének kell lennie a végső aduásznak.
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Jún. 24, 2009 8:06 pm

nos, ha jól nézem az új spoilereket, akkor:
-zetsu simán belógott konoha közepébe, és senki nem szúrta ki. ennyit konoháról.

-sasuke neki akar ugrani a világ öt leghatalmasabb ninjának. (illetve neki a hokage kell, de azért a raikagének is lesz ehhez egy-két szava.)

-naruto máris jóban van a hidden clouddal, nem gondoltam volna Very Happy

-már épp csodálkoztam, hogy gaaráék miért nem segítenek épp konohát építeni könnyek között, de legalább kiderült, hogy mennek gyűlni.

amiket várok:
-ha kage gyűlés lesz rövidesen látni fogjuk a mizukage arcát? Smile

-az az eye of the moon vagy mi a szösz, remélem danzou lesz.

ennyi
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Jún. 26, 2009 3:21 pm

Zetsu lehet, hogy felvette valakinek az alakját és csak megkérdezte, hogy ki az új Kage... Laughing
Amúgy meg úgy tűnt jól bele tud olvadni a környezetében, szóval nem csoda, hogy nem vették észre!Elvégre kit érdekel egy növény?

Sasuke csak Danzout akarja, csak a sleepyfans félrefordította. Igen, a Raikage tökre örülni fog..

Mily meglepő! Very Happy Naruto rekordgyorsasággal szerez barátokat...képzeld csak el, mi lenne ha fent lenne iwiwen...

Nem értem nagyon Sakurát. Nekem valahogy úgy jött le a szitu:
Karui: Kicsodád neked Sasuke?
Sakura: Ő az én...(Várjunk csak!Tényleg mi is ő nekem? Volt barátom?Nem is voltunk barátok..Volt pasim?Nem is jártunk!Volt szerelmem?Jah.Várjunk!De hát akkor Naruto kicsodám? És Sai?Tsunade kómában van, Danzou Hokage ezek meg itt péppé vertek az imént és azt mondják, hogy Sasuke Akatsukis lett, ez így nem fair!...wááááá... ) *sír*
Crying or Very sad

Döbbenet, hogy nem Naruto reagált így! Laughing Mondjuk őt már felkészítette egyszer Itachi, szóval lehet, hogy már számba vett ilyen lehetőségeket is azóta...

Azt olvasgattam ma, hogy Tobi csak a régi Mizukage volt.Vagyis...ööö..nemtom, nekem totál úgy jött le, hogy ő a Mizukage és abban nem látok semmi poént, hogy már nem...
Sajnos nem fogjuk így se látni az arcát 1 darabig..Amúgy..az is nagyon izgat, hogy hol lesz a Kage-találkozó, az alábbi dolgok jutottak eszembe:
-Konohában nem lesz(mert nem sátrazni akarnak)
-Sunában se lesz, mert Gaaraék is elindultak valahova
-Kumoban lehetsége, hiszen a Raikage kezdeményezte( ez a hely neki kedvezne, hiszen ott van az öszes embere, Sasukének nincs sok esélye nyerni!
-Kiriben szintén lehetséges, ott viszont Sasukéék jobb helyzetben lennének Madara miatt!
-Iwaban is lehetne, ez mindenkinek semleges lenne, kb. egyforma eséllyel érkeznének.
-Egy semleges területen gyűlnének.

Utóbbi kettőre szavazok.Iwát sose láttuk és nem ismerjük a Tsuchikagét se, tehát elég érdekes lenne! A semleges terep viszont azért jobb, mert eleve kizárja, hogy valamelyik náció fogjul ejtse vagy megsemmisítse a többi Kagét. Így biztonságosabb.

Az eye of the moon...ah, tartok tőle, hogy van köze Rikodu-senninhez...jáj! Mad
Persze lehet, hogy csak Tobi ezt a fedőnevet használja arra, amit tervez, szóval lehet semmi köze a szemekhez vagy a holdhoz..

Érdekes, hogy Tobi érdekében kellett volna használni a rinne tenseit...Újra akar fiatalodni vagy mi? Még a végén kiderül, hogy a pms ugyan örök életet ad, de nem örök fiatalságot...
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Jún. 26, 2009 4:37 pm

hehe. én mindezt még manga nélkül mondtam spoilerekből. se sleepyfans, se semmi Very Happy ezek szerint ezen a héten egész jól átjött a dolog ennyiből. (mondjuk ez csak azt jelenti, hogy nem történt semmi. és sajnálatos módon nem csak narutoból, hanem semmiből.)

tehát, szépen sorban:
narutot feltétlenül érdekelte volna, hogy a pofájába mondhassa, hogy "hé, aloe vera" Smile (amit nem igazán értek, ez inkább luffys szokás, mint narutos, hogy nem a nevén hívja az embereket, hanem kinézet alapján... na mindegy.)

nem számít, hogy sasuke kit akar. nem mondhatja azt, hogy a többiek most addig fáradjanak ki egy rövid cigiszünetre amíg ő megmerényeli danzout. pláne, hogy megbeszéljék hogyan fogják őt elgyepálni.

sakura egyszerűen csak... sokkot kapott, vagy nem tudom.

iwaról nem tudsz semmit, lehet, hogy egyáltalán nem semleges. (sőt, egészen biztosan nem, én például 100%osan lefogadnám, hogy minimum magukkal vannak Smile)
tehát semleges terület. ez nem is kérdéses. (illetve kumo jöhet még szóba, ha már hívják a kagéket, akkor onnan hívják... de nem túl valószíű)

ok. a hold szemét félreértettem a spoilerből. mangában már csak a terv fedőneve, de spoilerben nem volt szerencsés szóhasználat az "execute" Smile

a rinne tensei nem fiatalít. a halottaknak adta vissza a lelkét. de egyikük sem lett fiatalabb.
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 3:04 pm

Úgy tűnik Tobi valóban nem a mostani Mizukage...ha mégis,és a vaskos tüdejű bombázó csak álca, akkor nagyot fogok röhögni...

Nem is értem, hogyan hívhatták ezt a helyet "bloody mistnek"... Laughing

A Tsuchikage nagyon szimpatikus vénség...az a krumpliorr nagyon eredeti... Razz

Mindenki indul valahová, tehát a semleges terep lesz a nyerő...
Így elnézve Sasukénak semmi esélye, ha jól számolom minimum 15! fő ellen kell majd harcolnia, és mind erősek lesznek...

Van egy olyan érzésem, hogy nem a tárgylás kellős közepére fog belépni...
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 3:08 pm

hehe... ilyen is régen volt, hogy emlékeztetni kelljen engem a spoilerekre... na rögtön edit Smile

EDIT: oro is volt női testben... (sőt... nőnek álcázva miközben férfinek volt álcázva egy valójában női testben élő kígyóként... sőt... narutonak álcázva mindezzel együtt Smile) bár nem hiszem, hogy tobi hirtelen elteleportált volna sasukééktől és nővé alakult volna csak a mi kedvünkért, még akkor se, ha tudom, hogy meg tudná tenni.

mert ha véres a köd akkor nem lehet a nőknek nagy a melle? nem értem az összefüggést.

a tsuchikage egy kicsit el van rontva. mikor öregembert rajzolnak először vidámnak kell lennie, mert ha beugróra mogorva, akkor már sokkal kevésbé lesz szimpatikus később. sőt... lehet, hogy kimondottan ellenségesen fog viselkedni.

le merném fogadni, hogy danzou a fél root anbut elbújtatja a kertben meg a padlózat alatt merő paranoiából.

jah... milyen jó is lenne, ha a kagék már nagyban csépelnék egymást mire sasuke odaér Very Happy
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 3:46 pm

Igen, már láttunk karón varút a Narutoban, de ha már Kishi ennyit fáradt a dizájnnal, nem hiszem h a nő valójában Tobi...

A nagy mellekhez semmi köze...csak tudod buta sztereotípia, hogy a nők olyan kedvesek, anyaiak meg gyöngédek mint,az hogy nem tudnak vezetni... Razz

A Tsuchikage elsőre tényleg nem szimpi, de lehet, hogy róla fog kiderülni, hogy ő a legjobbfej..

Danzout sem fogják többen kísérni a kelleténél...tuti h csak 2ember megy vele is..

Na ezt most elképzeltem:
Sasuke: kop-kop!
Ajtó kinyílik, a Raikage néz ki rajta hót véresen, miközben a háttérben látszik, hogy a vérben forgó szemű Gaara a homokköcsöggel próbálja agyonütni a szintén véres és mozgásképtelen Danzout, miközben lábával próbálja lerugdosni magáról a Mizukagét, aki az egyik leszakadt végtagjával csépeli. Odébb Temari és Kankurou épp felsöprik a Tsuchikage maradványait...
Raikage: Mi kéne'?
Sasuke: Ööö....elnézést, rossz ajtón kopogtam...
lol!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 3:53 pm

kedvesek, anyaiak és gyöngédek? mint mondjuk... tsunade? vagy sakura? vagy anko? vagy sasuke harapdálós barátnője (akinek nem jut eszembe a neve)? netán temari? (milyen kár, hogy már csak kurenai maradt, ő meg lehet, hogy tényleg ilyen...)

hát, danzounál csak jobb fej lehet... a raikagénél meg remélhetőleg senki nem lesz jobb fej, mert ő már annyira jó fej, hogy nekem fáj.

sasuke nem kopog. belő két csidorit látatlanban, aztán beugrik és lekezd vadul kardolni, meg csidorizni. aztán kiderül, hogy véletlenül a földigilisztaszelidítők éves konferenciájára ment, mert a kage találkozó két ajtóval arrébb van Smile
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 8:55 pm

OK, ninják, de akkor is...azért a női ninjáknak valahol megvannak a nőies tulajdonságaik is...

Igazából eddig csak Anko bizonyult igazán agresszívnek és férfiasnak, mind Tsunadéről, Sakuráról, Temariról kiderült, hogy tudnak gyengédek és odaadóak lenni(még ha nehezen megy is) Karin csak Suigetsu belét szereti kitaposni, de azzal valójában nem is árt neki!Ő csak megjátsza, hogy tsundere...

Karui most elég durcásnak tűnik, de majd elpárolog a dühe...még az is lehet hogy időközben beleszeret Narutóba.. Razz

Most , hogy láttam végre a team-felállásokat a Kage találkozóra:

Tsuchikage bandája: nagyon bénának tűnik...a Sai-imitátor esetleg erősebb lehet. Nem tudom mit gondoljak róluk,nem hiszem, hogy küzdeni fognak...hacsak a Tsuchikage hajlott kora ellenére nem tud valami nagyon durvát.

Mizukage bandája: Na ez már igéretes! A 7swordsmen-gyerek nagyon szimpi így első ránézésre!Tuti, hogy a nagyobb srácnál is erősebb.Maga a Mizukage a külseje alapján inkább long-range fighter, tehát valami jó ninjutsuja lehet. Ők tutira fightolni fognak!

Raikage bandája: szimpi. Raikage nyílván rohadt erős közelharcos, a másik 2 ninja valószínűleg gyengébb nála, olyanok mint Kotetsu és Izumo..

Nemtom..azért remélem nem fognak mindenkit bemutatni, mert egy kissé sokáig tartana...

A spoilerek alapján úgy értettem, hogy Samuiéknak hazafele jövet be kéne nézniük a meetingre...izgi lesz, izgi lesz..wáááá lol!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 01, 2009 9:14 pm

van mellük meg néha sírnak. több nőiességet ne várj kishitől Smile

szóval karin kimondottan jót akar suigetsunak mikor bele akar rúgni... ok Smile

az öregek általában durva dolgokat szoktak nyomni. (sarutobi... yama-jii... whitebeard... makarov...) szóval nem véletlenül lett szerintem kage, mint danzou.

a külseje alapján szerintem tsunade is long-range. legalábbis nincsenek hatalmas karmai, meg skorpiófarka, meg bazi nagy kard a hátán, meg hasonlók. aztán mégis inkább verekszik. sasuke is inkább távolinak néz ki, aztán odamegy és lecsidoriz... én abban reménykedem, hogy a régi jó zabuzás mindentösszeködölés utáni közelharcot nyomnak a mistesek, és akkor sasuke nem tudja használni a sharinganját. (bár így belegondolva, lehet hogy kishi kitalál valamit, hogy mégis tudja használni :S)

benézni a meetingre? hogy felborítsák az egyenlő erőegyensúlyt? a raikagének akkor 5 embere lesz! mindenkit lemészárolhatnak! (akár sasukét is Very Happy) de legalább már tudjuk, hogyan kerül majd oda naruto sasukével szembe...

ami kérdés felmerült bennem... ha most sasuke felhagyott konoha elpusztításával... akkor narutonak már nem kell megvédenie konohát sasukétől... tehát nem fog belőle előjönni az itachivarjú, tehát sasuke fog győzni? Smile
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 08, 2009 7:17 pm

de jó... naruto beszélni akar a raikagével. :S és ettől sasuke majd megmenekül. :S hát, ennél többet nem is tudok mondani a spoilerekről Very Happy

EDIT: ez eddig elkerülte a figyelmemet... de danzou miért most mozdult rá kabutora, mikor az általa annyit kritizált tsunade is ráküldte az embereit már másfél arc-kal azelőtt, hogy félszemű barátunk észbekapott volna. pedig ugye sai miatt neki is ugyanúgy értesülnie kellett róla, hogy mi a helyzet vele, meg bespájzolt magának egy rakás orocsimaru-halhatatlanságot, meg tudomisén.
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Júl. 17, 2009 2:43 pm

Bocs, hogy már 2 hete nem írtam, de nyaralni voltam Very Happy

Nos nézzük mi történt:

- Naruto és Raikage találkozón nincs megleptés...a Kage meetinget bűn lett volna kihagynia! Team Samuit követve pedig már meg is érkeztek a helyszínre!

- Danzounak sharinganja van és még harcolni is tud. A vén csataló! Very Happy Egy indokkal több, hogy Danzou=Madra, azonban ettől csak még biztosabb vagyok benne, hogy nem így lesz! Danzou nem Uchiha, a szemet meg lopta valahonnan(Obitótól?).Két kísérője van csak...

-Nyert a semleges helyszín, Iron Country ahol mindig esik a hó...yepp! Kíváncsi vagyok, hogy tényleg semleges-e...

-Sasuke érkezett elsőként!Azoknak a Rohamosztagosoknak esélyük sincs ellenük, mert abban a sisakban gyakorlatilag nem látnak semmit! Laughing .Sasuke a konferencia-terembe tart. Nem túl jó ötlet...

Hirtelen jött elmélet: Mivel Danzou azt mondta, hogy ő nem túl ismert és úgy tűnik késve érkezik, ezért a betoppanó Narutót fogják Hokagénak hinni! Ez a Mifune-nevű alak áll a listájával az ajtó előtt: "Három konohai, a Hokagénak a jobb szeme el van takarva...ááá, már itt is vannak!"
Tudom kicsi az esély, de akkor is fergeteges lenne! lol!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Pént. Júl. 17, 2009 9:21 pm

- őőő... ja

- utálom. három hete minden fake spoilerben benne van, hogy danzounak sharinganja van, erre kiderül, hogy kishi is a fake-erek szintjén van?? wtf?
a szemet biztosra venném, hogy lopta. amire minden esélye megvolt, lévén elég sok védtelen uchiha futkosott konohában akkoriban még. nem csoda, hogy foggal körömmel ki akarta írtani a konkurenciát Very Happy viszont azt is el tudom képzelni, hogy pl. ő madara öccse Smile

- mint mondottam... senki nem semleges. minimum saját magukkal vannak. azaz ha pl. úgy döntenek, hogy elég volt a ninjáskodásból és itt az ideje a szamurájok korának, akkor akár le is mészárolhatnák az egész odaérkező díszes bagázst. (nem biztos, hogy nyerő ötlet lenne lévén, hogy a világ legerősebbjei mennek oda... illetve az őket lemerényelni vágyó szintén erősek...)

- gaara érkezett elsőként. sasukének még át kell jutnia a védelmi vonalakon. és a rohamosztagosoknak jóval megnőttek így az esélyeik, mivel a sisakban nem látják sasuke sharinganját, tehát nem szívják majd be a genjutsukat. azaz aki kiszúrja őket azzal feltétlenül harcolni kell.
a konferenciaterem ha jó ötlet, ha nem... az egyetlen tuti megoldás. mert a hokage ott lesz. ellenkező esetben egy bleach féle puertoricobanfölaláfutkosás lenne a kaland vége. ami a világ legszigorúbban őrzött megbeszélésén nem a legpraktikusabb dolog. ellenben ha sasuke sámlinak álcázza magát, és megvárja amíg danzou ráül és akkor orvul hátbasharinganozza...

az elmélet tetszik. megveszem. Very Happy kár, hogy danzou előbb indult mint narutoék.
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Júl. 18, 2009 6:41 pm

-Bezony! Erre már én is gondoltam, elméletileg pont annyi az esélye, mint annak, hogy Danzou=Madara. Madara ems-ét csak félig mutatták eddig, így lehetséges. Plot szempontjából pedig briliáns lenne!
Very Happy

-Erre utaltam én is. Mi van, ha a szamurájok azt mondják: rajtunk a sor! Szép kis vérengzés lenne! Very Happy Egy ninja vs samuráj háborút nagyon megnéznék!

-Sasuke már akkor ott volt a kapualjban, amikor kb Gaaráék érkeztek. Amíg ők kiolvadnak lesz idejük belopózni...

Ez az elmélet az nf-ről: Ha Madara volt a yondaime mizukage (márpedig tuti ő volt!) akkor annak idején ő rendelte el a vérvonal-képességek üldöztetését, amiről Haku beszélt az első részekben(emiatt pusztult ki az ő klánja, meg a Kaguya klán is!). Mint tudjuk Madara közbenjárásának köszönhetően az Uchiha klán is min. 2 főre korlátozódott, most meg azon van, hogy begyűjtse a bijuukat, amivel a jinchurikik halálát okozza. Mi van ha Madara nem gyűjti a bijuukat és nem bosszúból ölette meg az uchihákat? Mi van ha az összes erős vérvonalat és olyan erőforrást, amit a sharingannal nem lehet copyzni ki akar írtani? Nem udom mi lehet a célja vele, de elképzelhetőnek tartom, hogy ez áll a háttérben...

Vélemény?
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Júl. 18, 2009 7:02 pm

- hát a brilliánstól azért messze lenne, de legalább adna egy kis jogalapot konohának madarával szemben, mert azok alapján amit biztosan tudunk róla egyelőre minden alapja megvan a bosszúhadjáratának.

- gyorsan véget érne az a háború. még ha az öt kagét el is intézik ott helyben, és nem szenvednek akkora veszteségeket, hogy azonnal lerohanhassák a falvakat is mielőtt bárki észbe kap... ők akkor is egyedül lennének az egész világ ellen. (igen, még az ilyen kóbor senkiházi missing ninek is feltehetően az ellenségeik közé sorolódnának, lévén, hogy ninják.) és akkor még mindig számolni kell azzal, hogy a dinamók nem akarják elveszíteni a falvaikat, és saját kis seregükkel beszállnak a perpatvarba.
hiába... a narutoban a ninjáknak áll a világ.

- na most visszanézem, de ha jól emlékszem sasukéék messziről láttak valami dombtetőn a kapualjat őrző szamurájokat, ellenben gaaráék át is jutottak ezen, és be is mentek a találka színhelyére.

- én lefogadnám, hogy nem ő volt a yondi ezek után, hogy így az orrunk alá dörgölik. (meg amúgy is logikusabb lenne, hogy az első volt és nem a negyedik) még jó, hogy az ilyesmi nekem általában nem szokott bejönni.
vélemény az elméletről: a sharingan lényege nem a másolás. csak kakashi használta arra, mer' ő gagyi. ja, meg oró szerette volna arra használni, de az meg elvakult idióta. de madaránál nem sharinganban kell gondolkodnunk, hanem minimum MS-ben de inkább EMS-ben. úgyhogy szerintem a bijuukat simán azért gyűjti, mert ő akkora király, hogy majd mikor elereszti őket rá a mindenféle falvakra akkor is tudja őket irányítani... a vérvonalakat pedig üldözhette azért is, hogy ne legyen konkurenciája.
esetleg szintén az elmélet ellen szólhat, hogy ott volt pl. a hét mistes kardos ember... akiknek mindenféle spéci kardjuk volt... (zabuzáét asszem már sose tudjuk meg, hogy miért volt spéci) de a samehadáról azt hiszem bátran elmondhatom, hogy sharingannal nem másolható képességekkel bír, és/vagy ruházza fel a hordozóját.

- még a tegnapi elméletedhez jutott eszembe (kicsit elgondolkoztam rajt), hogy ha teszem azt mégiscsak danzou ér oda elsőnek és nem naruto... és utána betoppan naruto is... kicsit necces lesz, mert konohából csak 3 fő vehet részt a találkozón. normál esetben mindenki más a halál fia ha közelít. nade hogyan döntik el, hogy ki a hokage valójában, ha ők nem konohaiak? meg kell kérdezniük valakit, aki jóban van konohával. mondjuk a kazekagét... és vajon a kazekage kire fog szavazni? Smile
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Júl. 18, 2009 8:17 pm

- Nem csak ezért. Sasuke megölné azt, aki megpróbálta megvédeni a falut a saját klánjától is!Bár akkor oda lenne Itachi önfeláldozása...ezt azért Kishi se akarhatja így!

-A fordítás alapján nekem az jött le, hogy a szamurájok csak védik a Vas országát, nem onnan származnak( lehet, h a térkép folytatódik egy "Szamurájországgal", amit mi nem látunk). Egy kicsi nemzetnek kevés esélye lenne a ninjaországok ellen, ez tény!

-Az előbb volt, hogy ők már ott voltak...Gaaraék az uccsó oldalon voltak már bent, nem tudni hogy mikor értek oda, lehet h csak fél órával később ..az pedig a Takanak is bőven elég h addig be tudjanak hatolni!

-Pedig sztem tuti! Különben nem emlegették volna. Kisame meg nem olyan öreg, hogy az első mizukage idejében is élt volna. Biztos, hogy a yondaime Madara volt!

-Gaara benne lenne a buliban! Very Happy Még ha falazni is kell! Meg csak gondolj bele: jön egy srác, akinek az egyik "testőre" a híres Hatake Kakashi, a másik pedig a spéci genommal rendelkező anbu-vezér, Yamato. Ki más lenne ő, mint a Hokage? lol!
Belegondolva, ez annyira logikusan jönne ki, hogy csodálkoznék ha Kishi nem vetné be!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szomb. Júl. 18, 2009 8:27 pm

sasuke már egyszer meg akart ölni valakit, aki meg akarta védeni a falut a saját klánjától is. akkor se járt sikerrel, feltehetően most se fog. (elvégre a főhős nem ölhet vagy hogyan mondtad még a múltkor)

lehet, hogy nem onnan származnak, de mindenféleképpen ott laknak most. legalábbis aki a nap órájában véd egy országot annak nagyon praktikus ha jelen is van az országban, és nem a világban kódorog mindenfele.
ha meg lenne egy nagy szamurájország, akkor nem lenne nagy szám ez a kis izé, ahol nem ninják vannak, mert lenne rá példa a nagyok között is, hogy lám, lehet ezt úgy is csinálni nem csak így.

és a taka mégsem hatolt még be. muhaha Smile

francba. kisamével nem számoltam. francba. nade... nade... kisame láthatta a képét a ködbe vésve vagy ilyesmi Very Happy na jó... föladom. akkor ő volt az. :S

a spéci genommal rendelkező anbu vezérről nem tudják, sem azt, hogy spéci genommal rendelkezik, sem azt, hogy anbu vezér. a többi stimmel.
viszont ezt meg kishi azért nem dobhatja már be... mert ha ennyire számítunk rá... vagy nf körökben (ott nem mozgok annyira otthonosan) nem olyan elfogadott ez az elmélet?
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 22, 2009 7:36 pm

nos, a spoilerek alapján azt kell mondanom, hogy mi mindent tökéletesen kigondoltunk, erre kishi jól elront mindent Smile
pl. el se hiszem, hogy a raikage ellen tényleg bedobható hyuuga hiyashi ügye.
amit szintén nem hiszek el, hogy sasuke majd a találkozó után akarja lenyomni danzout. iderohan lóhalálában, hogy még el tudja csípni elsőként, aztán meg vár rá egy hetet a világ legjobban őrzött helyén?

viszont ha sasuke tényleg fölismerte danzout, akkor az feltehetően nem madara öccse mégsem, (most jól kizárom, hogy aztán mégis az legyen Very Happy) viszont mégiscsak valamilyen uchiha lehet, másképp sasuke honnan ismerhetné? (hacsak nem mégis maga madara. minő meglepetés lenne, és minő értelmetlen.) danzou be kellett, hogy épüljön uchihának, és közeli kapcsolatban kellett álljon az uchiha lázadás vezetőjével, netalántán ő volt az aki eleve felbújtotta a lázadásra, mondván, hogy a falu egyre inkább háttérbe szorítja az uchihákat. (ami mellesleg szintén az ő ötlete volt a falutanácsban Smile) már csak az a kérdés akkor, hogy miért akarta megölni az uchihákat mind. és hogy tudta ezt meg itachi. és miért nem inkább danzout gyilkolászta le mégis. (gondolom egyszerűbb lett volna)
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Kedd. Júl. 28, 2009 5:25 pm

Bocs, hogy megint ilyen sokára írok, nos nézzük mi történt:

-Fenébe is, nem jött be az elémelet, hogy összekeverik Narutót Danzouval! Razz

-Raikagét nem hatják meg a könnyek. Csak azt nem értem, akkor Naruto miért nem dobja be az észérveit, hiszen már Kakashival megállapították, hogy Madara manipulálja Sasukét...Azt hiszi, ha leborul és könyörög az jobban bejön? Elmondhatta volna h KB még mindig él és segít megkeresni,csak cserébe állítsák le addig a hajtóvadászatot...
Mondjuk lehet, hogy ez se hatotta volna meg annyira Raikagét. Vagy Narutóék félnek elmondani, amire rájöttek mert nincsen bizonyítékuk...

-Biztos vagyok benne, hogy Sasuke a találkozó közepére toppan be megölni Danzout(mert az tök kúl lenne!). Azaz remélem ennél azért jobb terve van és elő is hozakodik vele hamarosan, mert így az egész kész öngyilkosság. Bár ő nem tudja, hogy ki akarják végezni, mindenesetre fennál a veszély, hogy elfogják, akkor mi a fenét fog csinálni? Komolyan, néha azt gondolom, hogy minden örültsége ellenére Karin a legokosabb a csapatban de ez a nagyranőtt emós egy hímsoviniszta disznó!Evil or Very Mad
De nem hülyegyereknek ismertem meg, szóval remélem jó oka van arra, amit csinál. Talán köze lehet ahhoz, hogy a fél Zetsut is magával vitette.

-Danzout nem ismerte fel szerintem. Inkább olyan volt, hogy "Aha!Szóval ő az.." Még lehet Madara öccse! Surprised

- A bajok mindig akkor kezdődnek, amikor Sai gondolkodni kezd. Most például azt hiszi, hogy Naruto hetero(de édes!). Laughing Már látom is a jelenetet:

Sai: "Sakura! Rájöttem, hogy Naruto nem azért csinált magából több mint 200 fejezeten keresztül hülyét és verette szét magát, hogy Sasuke visszatérjen hozzá, hanem végi mindent érted tett!"
Sakura: "Értem?"
Sai: "Igen."
Sakura: "Nemértem." Suspect
Sai:... "Úgy értem, hogy miattad csinálja..."
Sakura: "Ooo" Embarassed "De édes tőle...talán adnom kéne neki egy esé..."
*Sai leszúrja a kardjáva*
Sai: "Sajnálom Sakura de Naruto egyedül az enyém!"
Megfordul, ekkor az ő torkát elvágják.
Hinata: "Sssajnálom Sai-kun, de Naruto cccsakis az enyém!"
Megfordul és az ő torkát is elvágják.
Neji: "Bocsáss meg, drága rokon de nem tehettem mást! Mindig is Narutót szerettem és senki se állhat közénk!"
Megforgul, elvágják a torkát.
Shikamaru: "Azt Te csak hiszed, hogy nem állhat közétek senki! Naruto egyedül az enyém..."
Ekkor oldalba találja egy Rasengan(változatosság gyönyörködtet!)
Konohamaru: "Ahá, most lebuktál Shikamaru-niichan! Először Asuma-niisan barátnője most meg Naruto! De ennek vége, mert..."
És folyatatódik végeláthatatlanul...

Öhh..elkalandoztam! Very Happy Szóval Sai készül valamire, feltehetőleg arra, hogy elmondja Sakurának, hogy Naruto elment a Kumos csapat után. Kérdéses, hogy ezzel mire mennek...

-Karin élő hazugságvizsgáló és GPS egyben. Micsoda nő! Very Happy

-Szerintem a Raikage szőke kísérője Yugito (a nibi) testvére lehet. Nagyon hasonlítanak!

-Én ezt úgy bírom! Razz Kakashi arcából gyakorlatilag csak 1 szem látszódik+ a haja de mégis mindenki felismeri!

-Éééés igen!! Garaa már a találkozó első percében beveti a híres Gendo-pózt (NGE), ezzel máris behozhatatlan előnyre tett szert, a többi Kagéval szemben!
Na kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből.. lol!
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Kedd. Júl. 28, 2009 5:46 pm

pedig sokkal izgalmasabb lett volna.

én azt nem értettem, hogy ha a raikage annyira ragaszkodik a régi módszerekhez, miért nem győzik meg úgy Very Happy
szóval naruto nem fél elmondani, egyszerűen csak most benne van ez a paines marhaság a fejében, és lehet, hogy soha többet nem fog harcolni senkivel Suspect

én egyre biztosabb vagyok benn, hogy utólag intézkednek majd a dologban. bár ez nagyban növeli a te elméleted esélyeit Smile
karin csak szimplán óvatos.

a spoilerek alapján még úgy tűnt. szóval tényleg bármi lehet. ami nem jó.

sajnos nem így lesz. hanem:
sai: sakura, naruto szeret téged.
sakura: én is szeretem narutot.
sai: menjünk, segítsünk neki megmenteni sasukét.
sakura: ok.
konohamaru: hiddenrainbowhappynessnojutsu.
és bár ez egy szörnyű végkifejlet... de sajnos a te variációdnak az egyetlen logikus végkifejletét kishi sem merné megrajzolni. (ti. hogy a yondi átvágja a madara torkát átvágó sasuke torkát átvágó kabuto torkát, aztán megerőszakolja narutot Smile)

kevésbé gps, sokkal inkább ninja radar. (mert azt nem tudja, hogy ő hol van, csak azt, hogy mindenki más.)

biztos, hogy szőke? sasoriról is mindenki azt hitte, hogy fehér a haja... (bár az igaz, hogy mostanában a vörös egy kicsit sok volt, úgyhogy feltehetően az nem lesz)

az semmi. de amíg kakashi aktívan mindenféle küldetésekre járt, gyakorlatilag anbus volt, tehát nincs is nekik honnan fölismerni.

egy ideig eltartott mire beugrott ki az a gendou.
viszont gaarának nincs szüksége előnyre. ahogy a raikage elmondta... egyrészt az egész dolog az akatsuki ellen irányul. (nem csak kimondottan sasuke ellen) másrészt gaarának sasuke senkije se. szóval én nem számítok arra, hogy majd gaara fog kiállni azért, hogy ne utálják egységesen a falvak az akatsukit. a tsuchikagéből nézem ki esetleg, hogy vénségére annyira hozzászokott a békéhez, hogy most majd nem akar akciózni, ezért ellene lesz a dolognak... meg a mizukagéből nézem ki, hogy fölhúzza magát valamin és jobb esetben csak nem fog egyet érteni, rosszabb esetben pedig nekiesik a többieknek. (és akkor jöhet sasuke és titokban megölheti danzout közben. bár valamiért van egy olyan érzésem, hogy szeretné ha danzou tudna róla, hogy ő most meg lesz ölve és azt is, ha előtte tele lenne a gatyája Smile)
ytg
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 29, 2009 10:10 pm

na, akkor a spoilerek alapján:
ha jól nézem politikailag a kagék alapozták meg az akatsukit (és csak technikailag madara) úgyhogy nem is annyira az akatsukit védik, mint inkább a saját hátsójukat. na, erre nem számítottam.

ellenben a moderátoruk vagy nagyon nem normális, vagy az akatsuki manipulálja elég erőteljesen (és akkor nem is olyan furcsa, hogy zetsu simán odatalált a találkozóra amiről fogalma sem lehetett volna, hogy valójában hol lesz.) mert hát mi az, hogy konoha legyen a falvak szövetségének a vezetője? konoha jelenleg a leggyengébb falu az összes közül, mindenki kőművest meg ácsot játszik pain látogatása óta...

ja, és akkor még egymásnak is estek, hogy sasukének meg a többi közelben ólálkodó egyéb, egyelőre ismeretlen bérgyilkosnak még könnyebb dolga legyen.

remélem azért ezen a héten is kiderül, hogy a spoilerek kissé máshogy állítják be a dolgokat mint ahogy valójában vannak.
kisaaame1
ANBU

TémanyitásTéma: Re: Manga   Szer. Júl. 29, 2009 11:28 pm

Ez egy elég érdekes húzás volt, hogy az falvak gyakorlatilag meg lettek gyanusítva azzal, hogy ők szervezték össze az Akatsukit. Sőt, Mizukage gyakorlatilag bevallotta, hogy a Mistből indult az egész. Most már kezdem kapisgálni, miért nem volt tagja az Akatsukinak Kumoból. A Raikage helyében én is paranoiás lennék...

Hoppá, a Yondaime Mizukage volt a sanbi junchuuriki. És Killer Beevel egyetemben tudta irányítani a bijuu-t, nem csoda, hogy Bee és Yugito is fel tudta venni a bijuu teljes formáját..

Mifune egyre valószínűbb, hogy valakinek az írányítása alatt áll, túl gyorsan hajtja a vizet Danzou malmára. Roppant gyanús! Very Happy Ha most a Kagék korlátlan hatalommal ruházzák fel, nagyon csodálkozni fogok! Bár mondjuk logikus, hogy őt kell választani, hiszen Konoha kezében van az uccsó Jinchuuriki, viszont a többiek tényleg hatalmat adnak a már önmagában is szuper-gyanús vénségnek? Egyáltalán honnan a francból tud ő Madaráról? Még egy pont oda, hogy esetleg ő Madara öccse...

Most jut eszembe...ha Sasuke harcba keveredik Danzouval és meglátja a szemét, automatikusan szénéégeti amaterasuval! Sasuke még nagyobb szarba kerülhet...

Na, a jóslatod Sai-al már félig be is teljesült. Csak Sakura nem akarja felfedni az érzéseit.. Very Happy Evil or Very Mad

Hah! Ha a spiolerképeket alaposan megnézed, akkor találsz egy régi ismerőst! lol!
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Manga   Today at 4:36 am

Manga
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
22 / 25 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next